اطلاعات بسته بندی

بسته بندی محصولات ما با استفاده از به روزترین ماشین آلات روز دنیا و به طور تمام اتوماتیک انجام میشود. دستگاه بسته بندی مورد استفاده در شرکت افلاک الکتریک، مجهز به تراورس اتومات و تجهیزات کنترلی کیفیت مانند قطرسنج دیجیتال با دقت 0.01 میلی متر و اسپارک تستر می باشد. تجهیز کنترلی اسپارک تستر با ایجاد میدان مغناطیسی به هنگام عبور سیم درصورت لختی و حتی کاهش ضخامت عایق بصورت نقطه ای ضمن هشدار آلارم، با فرمان قطع سیم بصورت اتوماتیک عمل خواهد کرد. همچنین باتوجه به تمام اتومات بودن این دستگاه، امکان خطای انسانی و بروز تغییرات در میزان متراژ بسته بندی ها صفر می باشد.

بسته بندی محصولات در سه شکل قرقره، کلاف شیرینگ یا کارتنی بوده و متراژ هر یک بسته به سفارش شما میتواند متفاوت باشد. شما میوانید اطلاعات مربوط به بسته بندی هر محصول، مانند قطر، ارتفاع و وزن را، در صفحه مربوط به هر محصول مشاهده نمایید.

مشتریان ما

سالها تجربه کاری ما در حوزه تولیدات سیم و کابل و ارائه محصولات متنوع در این حوزه باعث شده است تا ما با مجموعه ای بزرگ از مشتریان فعال در حوزه های مختلف کسب و کار همکاری داشته و تولیدات خود را در اختیار آنها قرار دهیم.
ماشين آلات مدرن٬ پرسنل ماهر حاضر در تمامي فرآيندهاي توليد٬ ارائه پشتيبانيهاي لجستيك، انجام بازرسي هاي كامل و جامع در مراحل مختلف توليد٬ همه و همه در راه حفظ منافع مشتري و قدرداني از اطمينان مشتري به افلاک الکتریک خراسان با ارائه محصول نهايي در بهترين دقت و كيفيت ممكن مي باشد.
مشتریان که سرمایه های ارزشمند این مجموعه به حساب می آیند به کشور ایران محدود نشده و مشتریانی از عراق ، افغانستان و… نیز از محصولات افلاک الکتریک خراسان خریداری نموده اند.
امروز محصولات ما در سازمان‌های بزرگی از کشور در حال استفاده و ارزش‌آفرینی هستند که از این میان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. توزیع برق مشهد
 2. دادگستری خراسان رضوی
 3. نوسازی مدارس خراسان رضوی
 4. علوم پزشکی مشهد
 5. نیروی انتظامی
 6. استانداردی خراسان رضوی
 7. شهرداری مشهد
 8. آستان قدس رضوی
 9. دانشگاه فردوسی مشهد
 10. استانداری همدان
 11. نوسازی مدارس استان همدان
 12. توزیع نیرو تبریز
 13. شهرداری اردبیل
 14. نوسازی مدارس اردبیل
 15. علوم پزشکی کرمانشاه
 16. بانک ملی
 17. دادگستری ساری
 18. فرودگاه مهرآباد تهران

مشاهده ویدئو
سفارش