درباره ما

معرفی گروه کارخانجات سیم و کابل افلاک الکتریک خراسان

«گروه کارخانجات سیم و کابل افـلاک الکتریک خراســان» در ســـال ۱۳۸۶ شمسـی به منظـور تولید بخشی از سـیم و کـابل ( مسـی و آلومینیومی ) مـورد نیـاز کشـور در زمینی بـه مسـاحت ۲۰۰۰۰ متـر مربع واقع در شهرک صنعتـی خیام نیـشابور تاسیـس گردید و هم اکنـون پـس ازگذشــت کمتر از ۱۵ سـال با دارا بودن بالغ بر ۱۵۰۰۰ مترمربع سالن تولید و اداری، یکی از بزرگ‌ترین واحـدهای تولیــدی ســـیم وکابـل در شــرق کشــــورمحســـوب می‌شــود.
گروه کارخانجات افلاک الکتریک خراسان سهم مهمی از نیازهای کشور و کشورهای همسایه را دراین صنعت ایفا می‌کند و با تلاش متخصصان خود و تکنولوژی روز دنیا توانسته تاییدیه‌های مورد نیاز این صنعت را از سازمان‌های مربوط همچون توانیر و سازمان ملی استاندارد ایران اخذ نماید. هدف ما تعالی در همه‌ی زمینه‌ها است و تفکر سیستمی و تاکید به اصل بهبود مستمر همراه با نهادینه نمودن بحث آموزش و ارتقای سطح علمی پرسنل باعث شده است که بهترین کیفیت کالا برای مصرف‌کنندگان را فراهم آوریم.
«جلب رضایت مشتریان» و «ثبات بر کیفیت» اصولی هستند که پایبندی به آن‌ها افتخار ماست ؛ به همین علت معتقدیم که «کیفیت یک باید است». گرچه این شعار ما را در ابتدای این سفر متعالی یاری داده است اما حالا و بعد از گذشت سال‌ها گرچه بارها با دریافت «تندیس رعایت حقوق مصرف‌کنندگان» در سه سال متوالی، مزد تلاش‌ها و اعتقاد خود را گرفته‌ایم؛ اما دلگرمی و رضایت مشتریان‌مان را همواره بزرگ‌ترین افتخار خود می‌دانیم. به این ترتیب آن‌چه اهمیت دارد آن است که «کیفیت فراتر از یک باید است.
دریافت تندیس صادرکننده‌ی نمونه در سال‌های ۱۳۹۴، ۱۳۹۵، ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ و تنها صادرکننده نمونه ملی در صنعت سیم و کابل سال ۱۳۹۸ مهر تایید دیگری بر پیمودن صحیح این راه پر فراز و نشیب در طی سال‌های فعالیت این مجموعه‌ی بزرگ صنعتی بوده است. اکنون گروه کارخانجات افلاک الکتریک خراسان نه‌تنها نیازهای کشور را در تولید و تهیه‌ی انواع سیم و کابل فراهم می‌کند؛ بلکه با عبور از مرزها و وارد شدن به بازاهای کشورهای همسایه، به قطب مهم و فعالی در صادرات و معرفی کالای با کیفیت ایرانی به دنیای بزرگ این صنعت تبدیل شده است.

بیانیه ماموریت و چشم انداز :

گروه کارخانجات افلاک الکتریک خراسان، در زمینه تولید، ، توزیع، و صادرات سیم و کابل ؛ فعالیت می‌نماید و همواره تلاش خواهد نمود که با تکیه بر کارکنان خلاق و آموزش دیده، با استفاده از فن‌آوری‌های پیشرفته و تولید محصولات با کیفیت منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی کیفی و با رعایت قوانین زیست محیطی ، بیشترین سهم بازار در تولید سیم و کابل کشور و همچنین سهم روزافزونی از بازار سیم و کابل جهان را به خود اختصاص دهد.
در این راستا، ارتقای علمی سرمایه های انسانی و حفظ منافع کلیه ذینفعان ، تکمیل کننده ماموریت خواهد بود.در طول مسیر این فعالیت،حفظ و رعایت ،صداقت،دقت،نظم و سرعت عمل و حفظ منابع اجتماعی و حقوق دیگران را رعایت خواهدکرد.

افتخارات :

این شرکت مفتخر به دریافت تندیس طلایی حقوق مصرف‌کنندگان در سال‌های ۱۳۹۴، ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ و۱۳۹۷ و تنها صادرکننده نمونه ملی در صنعت سیم و کابل سال ۱۳۹۸ همچنین مفتخر به دریافت تاییدیه توانیر و جز لیست تامین کنندگان شرکت توانیر،دریافت تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان ،گواهینامه تحقیق و توسعه،پروانه کاربرد علامت استاندارد سری ۶۰۷،پروانه کاربرد استاندارد سری ۳۵۶۹-۱،گواهینامه عضویت انجمن آزمون و کالیبراسیون،گواهینامه عضویت در انجمن دارندگان نشان استاندارد،گواهینامه تاییدیه استاندارد اروپا CE از موسسه TUV UNIVERSAL CERTIFICATION،گواهینامه بین المللی ایزو ISO 9001 از موسسه TUV UNIVERSAL CERTIFICATION،گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه اکرودیته(همکار) و تحت نظر استاندارد ISO/IEC 17025 است.

ارزش های سازمانی :

هدف ما تعالی در همه‌ی زمینه‌ها است و تفکر سیستمی و تاکید به اصل بهبود مستمر همراه با نهادینه نمودن بحث آموزش و ارتقای سطح علمی پرسنل باعث شده است که بهترین کیفیت کالا برای مصرف‌کنندگان را فراهم آوریم.
«جلب رضایت مشتریان» و «ثبات بر کیفیت» اصولی هستند که پایبندی به آن‌ها افتخار ماست ؛ همین علت معتقدیم که «کیفیت یک باید است».

خط و مشی :

گروه کارخانجات افلاک الکتریک خراسان،تولید کننده انواع سیم و کابل صنعتی و ساختمانی در ایران،تعهد خود را نسبت به استقرار،نگهداری و توسعه نظام مدیریت یکپارچه و بهبود مستمرو اثر بخش آن وانطباق با الزامات قابل کاربرد، اعلام می نماید. لذا خط مشی مدیریت یکپارچه خود را با اهداف ذیل اعلام می دارد :
تلاش برای تولید محصول باکیفیت و خوداتکایی و توسعه تولید ملی
کاهش ضایعات و افزایش راندمان تولید با برنامه ریزی دقیق و پیوسته.
دستیابی به اهداف تعریف شده در سیستم مدیریت یکپارچه و انطباق با نیازمندی ها و الزامات قانونی ، الزامات استاندارد ، نیازمندیهای خاص مشتریان و الزامات درون سازمانی و طرفهای ذینفع .
فراهم نمودن چارچوبی برای بازنگری اهداف سیستمهای مدیریتی یکپارچه به منظور پایش اثربخشی روشها و فعالیتهای انجام شده با بازبینی و بروزآوری مدارک و مستندات بر اساس نیازمندی ها در فواصل زمانی معین.

پایبند به مسئولیت های اجتماعی :

در دورانی که جلب رضایت مشتریان در بازار کسب‌وکار اهمیت بسیاری دارد، نظام‌های حقوقی اغلب کشورهای جهان حق مصرف‌کننده را مقدم دانسته‌اند و تلاش می‌کنند تا تولیدکنندگان را تشویق و ترغیب نمایند تا حقوق مصرف‌کنندگان را در کالای تولیدی خود مورد توجه قرار دهند.

شعار سازمانی :

کیفیت یک باید است